Pogoda na koniec czerwca. Będzie zimno.

Prognoza pogody na czerwiec w Polsce

Nadszedł czas na kolejną aktualizację pogody. Niestety nie mamy dla Was dobrych wieści. Z przykrością informujemy, że …wracają burze, niższe temperatury i porywisty wiatr. Do końca tygodnia temperatury nie będą mocno spadać natomiast po weekendzie przygotujmy się na znaczne ochłodzenie. Temperatury będą oscylować w zakresie 20-28 stopni Celcjusza

 

Nadciąga ochłodzenie

Według kilkudniowej prognozy TVN Meteo od niedzieli czeka nas gwałtowne ochłodzenie. Termometry pokażą nawet 7-9 stopni mniej niż obecnie. W niedzielę będą już 22 stopnie, a w poniedziałek nawet 20. Na początku przyszłego tygodnia poczucie chłodu będzie się jeszcze zwiększać z powodu silnego wiatru. Na Podlasiu, Pomorzu Zachodnim, miejscami w województwach południowych i centralnych spadnie przelotny deszcz i wystąpią lokalne burze. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny W czasie burz porywisty. Na Bałtyku sztorm.
W kolejnych dniach niskie temperatury się utrzymają. Na termometrach zobaczymy od 15 stopni na Suwalszczyźnie do 20 na Podkarpaciu. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach dochodzący nawet do ponad 70 km/h.

Źródło: TVN Meteo