Matura 2011 tuż tuż a po niej wakacje!

Wakacyjna imprezaNieuchronnie zbliża się pierwszy w życiu wielu młodych ludzi większy stres egzaminacyjny czyli Matura 2011. Już teraz trwają gorączkowe poszukiwania pierwszych przecieków w sieci. To co jest pewne to fakt, że tak szybko jak matura przyjdzie, tak szybko również minie. A co po maturze? WAKACJE!

 

O czym marzy maturzysta?

Po miesiącach stresów i siedzenia z nosem w książkach każdy maturzysta marzy tylko o jednym – o prawdziwym odpoczynku w gronie najbliższych. Każdy z nich pragnie aby te wakacje były wyjątkowe i niezapomniane bo przecież będą to ich najdłuższe wakacje.

W przerwach pomiędzy kolejnymi tomami literatury czy zadaniami matematycznymi maturzyści planują jak spędzić ten wyjątkowy czas. Część z nich wyjedzie zagranicę, część z pewnością pozostanie w Polsce. Wakacje w górach, nad morzem a może na mazurach? – wybór jest naprawdę duży.

 

Wakacyjny wysyp imprez masowych

W wakacje odbywa się wiele różnego rodzaju festiwali, koncertów czy imprez w plenerze. Na kilka z nich z pewnością należy zwrócić większą uwagę? Dlaczego? Ponieważ cieszą się niebywałą popularnością a co za tym idzie przyciągają całą polską młodzież!

Zamierzamy ułatwić Wam poszukiwania największych i najpopularniejszych imprez masowych odbywających się w naszym kraju. Specjalnie dla przyszłych maturzystów (i nie tylko) co kilka dni będziemy opisywać jeden z nich. Bądźcie z nami w kontakcie.

WakacjoManiak

Comments 2 Responses

  1. margerita 13 kwietnia 2011
  2. maturzysta 4 maja 2011