Gdzie na weekend majowy 2012 ?

Sad w okolicach Kazimierza Dolnego (fot. własne)Długi weekend majowy to czas odpoczynku i regeneracji. W tym roku Majówka 2012 może okazać się bardzo długa, oby jeszcze wolne dni zgrały się z piękną pogodą. Święto 1 Maja wypada we wtorek, natomiast 3 Maja w czwartek. By cieszyć się 9 wolnymi dniami wystarczy, że weźmiemy trzy dni wolnego tj. 30 kwietnia, 2 oraz 4 maja. Jest to sprawa godna rozpatrzenia nieprawdaż? Mamy całe 9 dni na majowy odpoczynek.

Pogoda na weekend majowy 2012

Pogoda na tegoroczną majówkę zapowiada się całkiem przyzwoicie. Oczywiście jest jeszcze zbyt wcześnie aby przewidzieć z dużym prawdopodobieństwem co nas czeka niemniej jednak pierwsze przesłanki mówią o dużej ilości słońca i wysokiej temperaturze, nawet + 23 stopni Celsjusza!!! Takie temperatury o tej porze roku to niestety prawdopodobieństwo wystąpienia wiosennych burz.

Gdzie na weekend majowy 2012?

Tytułowe morze, góry czy mazury? a może jeszcze inne piękne miejsce w Polsce? Specjalnie dla Was będziemy starali się przybliżyć Wam kilka interesujących ofert na Majówkę 2012, dlatego też bądźcie z nami w kontakcie. Tymczasem zapraszamy do odwiedzenia wpisu z ubiegłego roku odnośnie weekendu majowego w Kazimierzu Dolnym.

 

WakacjoManiak.pl

Comments 2 Responses

  1. MatyldaS 12 kwietnia 2012

Leave a Comment!

Discover more from WakacjoManiak.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading