WSPAniale w Zakopanem

No Name Luxury Hotel & SPAJeśli marzą Ci się niecodzienne święta i sylwester, może warto już dziś zacząć planować wyjazd w góry do hotelu SPA, aby przeżyć niezapomniane chwile w śnieżnobiałej scenerii. Wypoczynek w ośrodku odnowy biologicznej w Zakopanem nie tylko pozwoli Ci się zrelaksować i skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, ale i spędzić miło czas z najbliższymi na kuligu i biesiadowaniu przy ognisku. Nie zastanawiaj się długo – już dziś sprawdź pakiety hoteli ze SPA w Zakopanem.

 

Romantyczny apartament w górach

Zdecydowałeś się na tegoroczne święta w górach, to zacznij szukać miejsca wyjątkowego, innego niż wszystkie. Niedaleko Bukowiny Tatrzańskiej, w miejscowości Łapsze Niższe mieści się czterogwiazdkowy luksusowy hotel NoNameLuxury&SPA, który ze względu na spokojną lokalizację w góralskiej scenerii Tatr świetnie nadaje się na wymarzony Sylwester w górach. Kompleks drewnianych budynków wykonanych z drzew iglastych tworzą luksusowe pokoje i apartamenty w willach, restauracja, gdzie napijesz się dobrego wina oraz miejsce odnowy biologicznej o szerokim wachlarzu zabiegów pielęgnacyjnych. Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane z myślą o wyrafinowanym wnętrzu, zatem wypełnia je drewno, kamień i len, tworząc wrażenie przyjaznego i ciepłego wnętrza. Apartamenty NoNameLuxury&SPA posiadają prywatny ogród, z którego rozprzestrzeniają się widoki na Tatry.

No Name Luxury Hotel & SPA

 

Pakiet zabiegów w SPA

Jeśli zarezerwowałeś już pokój lub apartament w hotelu SPA, to nadszedł czas zaplanować sobie czas. Na pewno, już dziś wybierz pakiet zabiegów pielęgnacyjnych, relaksujących czy antystresowych. W Medical&Beauty SPA w Bukowinie Zakopanem nie zabraknie gabinetów kosmetycznych dla pań, masażu, sauny, siłowni dla panów, a nawet basenu, który jest przez cały czas do dyspozycji gości. W pakiecie świątecznym możesz wybrać kąpiele mleczne, światłoterapię czy kąpiele błotne. Jeśli święta spędzasz tylko z ukochaną osobą, może warto skorzystać z winoterapii w intymnym zaciszu hotelu.

No Name Luxury Hotel & SPA

Ponadto, miłośnicy sportów zimowych nie będą się nudzić w Bukownie Tatrzańskiej, niedaleko miesi się stok do uprawiania narciarstwa oraz szklaki górskie – dla zainteresowanych nordic walking. Tak naprawdę, jeśli zdecydujesz się na wyjazd do SPA w Zakopanem, z pewnością znajdziesz coś dla siebie i nie będziesz się nudzić. Nie zastanawiaj się dłużej, wejdź na stronę NoNameLuxury&SPA i zarezerwuj pobyt w hotelu SPA dla Ciebie!

 

Jak dojechać do No Name Luxury Hotel & SPA


Wyświetl większą mapę