Nie wiesz czy to alergia? Zrób test alergiczny

Na pytanie o przyczynę dolegliwości, takich jak przewlekły katar czy pieczenie oczu, coraz częstszą odpowiedzą jest alergia. Warto jednak pamiętać, że podobnie jak leki czy suplementy diety, środki na alergię nie są obojętne dla zdrowia. Przed rozpoczęciem leczenia najlepiej jest wykonać test alergiczny i udać się do lekarza w celu ustalenia diagnozy.

Rosnąca ilość osób cierpiących z powodu uczuleń to fakt. Alergia nie omija niemowląt, ani osób starszych, często dając zupełnie nietypowe i trudne do zdiagnozowania objawy.

Właśnie dlatego jest tak ważne, aby diagnozę postawił specjalista. Samodzielnie trudno jest rozstrzygnąć czy dane symptomy świadczą o alergii czy innym schorzeniu. Przed wizytą pomocne może być wykonanie testu alergicznego, który pomoże lepiej przyjrzeć się dokuczliwym objawom.

Test alergiczny opracowany we współpracy z alergologiem jest dostępny tutaj: https://www.claritine.pl/pl/test-alergiczny/

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)