Volkswagen Touran – stworzony do rodzinnego podróżowania

Przestronny, wyjątkowo bezpieczny i wygodny – taki powinien być samochód przeznaczony do podróżowania z rodziną. Jeśli szukacie auta, które idealnie sprawdzi się zarówno podczas dalekich wypraw, jak i załatwiania codziennych spraw, Touran to strzał w dziesiątkę.

Volkswagen Touran został stworzony jak samochód optymalnie dopasowany do potrzeb całej rodziny, w każdych warunkach. Nie bez przesady można powiedzieć, że Touran ma wszystko czego oczekiwalibyśmy od rodzinnego auta, a nawet więcej.

Już na pierwszy rzut oka widać dynamiczne linie i kompaktowe wymiary VW Touran, przy zaskakująco przestronnym i dobrze rozplanowanym wnętrzu auta. Dzięki nim Touran dobrze sprawdza się podczas manewrów w mieście i jest bardzo wygodny podczas dalszych podróży.

VW Touran wymiary
fot. volkswagen.pl

Pojedyncze tylne siedzenie można dostosować do indywidualnych potrzeb pasażera – przesuwać do przodu i do tyłu o 20 centymetrów, regulować kąt pochylenia oparć.

VW Touran wymiary
fot. volkswagen.pl

Charakterystyczną cechą Tourana jest niewątpliwie panoramiczny dach o powierzchni 1,4m² z oświetleniem Ambiente.

VW Touran wymiary
fot. volkswagen.pl

Skoro mówimy o aucie dla podróżników, nie sposób nie wspomnieć o bagażniku. W Touranie jego pojemność to aż 834 l, bez konieczności składania siedzeń. W przewożeniu bagażu pomagają m.in. pasy zabezpieczające i regulowana podłoga. Otwieranie bagażnika bez użycia rąk umożliwia system Easy Open.

VW Touran wymiary
fot. volkswagen.pl

Jeśli szukacie auta wybitnie rodzinnego, więcej o możliwościach Tourana możecie dowiedzieć tutaj.

Zdjęcie główne: www.mostreliablecarbrands.com

Discover more from WakacjoManiak.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading