Termy w Białce Tatrzańskiej

Biała Tatrzańska znana jest przede wszystkim jako jeden z najlepszych polskich ośrodków narciarskich. Stoki to nie jedyna atrakcja tej miejscowości. Po zabawie na śniegu warto wybrać się słynnych term. Dla dorosłych to wymarzona okazja do relaksu, dla dzieci do doskonałej zabawy.

Zabawa dla dzieci i nie tylko

termy
fot. miastokobiet.pl

Termy w Białce Tatrzańskiej jeden z najlepszych obiektów tego typu w Polsce. Dzięki podziałowi na kilka stref każdy znajdzie w nich coś dla siebie. W strefie zabaw dla dzieci znajduje się strumyk wodny grzybek, parasol wodny i jeżyk, które sprawiają najmłodszym wiele radości. Interaktywne zabawki i Strefa Zabaw Suchą Stopą to zarówno zabawa, jak i okazja do poćwiczenia zręczności. Kiedy dzieci będą zajęte, w tym miejscu rodzice mogą spokojnie usiąść i odpocząć. Na rozrywkę w termach mogą liczyć nie tylko maluchy. Karuzela wodna, miejsc do gier zespołowych, przeprawa linowa, ścianka do wspinania, kaskady, zjeżdżalnie i sztuczna fala nie pozwolą nudzić się młodzieży i dorosłym.

Relaks, uroda i obiad

termy
fot. miastokobiet.pl

Pobyt w termach to dla naszego organizmu prawdziwy zastrzyk cennych minerałów. Woda termalna w basenach pochodzi z głębokości 2500 m, a dzięki licznym składnikom kąpiel odpręża i regeneruje. Kiedy zmęczycie się zabawą, warto zajrzeć do basenu z grotą gejzerami i wodospadem. Ławeczka do masażu i leżanki powietrzne pomogą odpocząć mięśniom, jacuzzi to najlepszy sposób na dogłębny relaks, a na miłośników SPA czekają masaże, zabiegi pielęgnacyjne i rehabilitacyjne. Obiektu nie musimy opuszczać nawet gdy zgłodniejemy. W termach czekają na nas smaczne i sycące posiłki w restauracji z widokiem na tatrzańskie szczyty.

Zdjęcie główne: www.relaxmarket.pl

Discover more from WakacjoManiak.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading