Sony Xperia E4g – szybki i wygodny smartfon

Zaprezentowana w tym roku Xperia E4 szybko zdobył uznanie wśród miłośników rozwiązań marki Sony. Od kilku miesięcy dostępna jest nowa wersja smartfona dostosowana do transmisji danych 4G LTE. Sony Xperia E4g łączy przystępną cenę z rozwiązaniami z najwyższej półki.

Nowy jeszcze lepszy

Sony Xperia
fot. sonymobile.com

Cechy wyróżniające Sony Xperia E4 to wysoka jakość i łatwość użytkowania, wytrzymała bateria oraz nowoczesny i elegancki design. Dzięki nim Xperia mogła śmiało konkurować z urządzeniami z z wyższej półki cenowej. Nie inaczej jest w przypadku Xperii E4g. Pozostałe atuty urządzenia to łatwość konfiguracji i możliwość błyskawicznego transferu danych z innych urządzeń z systemem Android, Windows lub BlackBerry. Aplikacja Xperia Transfer sprawia, że w kopiowanie kontaktów, zakładek, aplikacji, wiadomości jest szybkie i nie grozi utratą danych.

Smartfon wszechstronny

Sony Xperia
fot. roxfit.mobi

Sony Xperia E4g z pewnością trafi w gusta osób potrzebujących telefonu wszechstronnego. Interfejs Simple Home z większymi ikonami i aplikacjami na jednym ekranie to ukłon w stronę użytkowników potrzebujących natychmiastowego dostępu do najważniejszych aplikacji. W Xperii E4g szczególną cechą jest dostosowanie do najszybszego transferu 4G LTE. Smartfon umożliwia superszybkie pobieranie informacji, przeglądanie skrzynki pocztowej i przesyłanie zdjęć. Dla miłośników fotografii godną uwagi funkcją jest Automatyczne Rozpoznawanie Obrazu, dzięki której aparat błyskawicznie dostosowuje ustawienia do jednej z 52 najczęstszych scenerii. Z kolei, dzięki mocnej baterii 2300mAh, urządzenie gwarantuje 2 dnie nieprzerwanego działania bez konieczności ładowania. Jeśli to za mało, wystarczy uruchomić tryb baterii STAMINA lub tryb Ultra STAMINA, dzięki któremu Xperia utrzyma aktywność na podstawowych funkcjach przez tydzień. Więcej o Sony Xperia E4g tutaj: http://blogs.sonymobile.com/pl/2015/02/24/sony-xperia-e4g-latwy-w-uzyciu-szybki-smartfon/

 

Zdjęcie główne: www.sonymobile.com

Discover more from WakacjoManiak.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading