Samochód rodzinny nie tylko na wakacje

Auto na wakacje powinno spełniać kilka podstawowych wymogów, zwłaszcza jeśli jest to auto rodzinne. Nowe innowacje w samochodach Skody sprawiają, że podróżowanie z rodziną jest nie tylko wygodniejsze, ale także bezpieczniejsze.

Bezpieczna podróż

samochód rodzinny
fot. auto-skoda.pl

Design jest niewątpliwie ważną cechą auta, ale w samochodzie rodzinnym ważne jest przede wszystkim bezpieczeństwo. We wszystkich modelach Skody stosuje się wysokiej jakości sztywną konstrukcję, gwarantująca pewną jazdę. Do kompleksowej ochrony całego ciała pasażera służą poduszki, zapewniające bezpieczeństwo podczas wypadku. System automatycznego hamowania, który mierzy odstęp od poprzedzającego pojazdu, ostrzega kierowcę w przypadku zagrożenia, a system Crew Protect Assistant w przypadku zagrożenia zderzeniem lub dachowaniem auta, automatycznie napina pasy, domyka szyby i okno dachowe. Te i inne rozwiązania Skody znacznie podnoszą bezpieczeństwo podróżowania, niezależnie od warunków panujących na drodze.

Ważny komfort

samochód rodzinny
fot. superauto24.se.pl

Auto, w którym wiele godzin będzie spełniać cała rodzina powinno być także wygodne. Każdy samochód rodzinny Skody ma zapewnioną dużą przestrzeń, w której zmieszczą się wszystkie bagaże. Więcej miejsca znajdzie się nie tylko w bagażniku, ale także głębszym schowku i na przestronnych siedzeniach. Mnóstwo przydatnych schowków i uchwytów, w których zmieszczą się zarówno niewielkie akcesoria, jak i dziecięce zabawki pomogą utrzymać w samochodzie bezpieczny ład. Więcej o autach rodzinnych: http://www.skoda-auto.pl/oferta/rodzinne-auto/

Zdjęcie główne: www.skoda-auto.pl

Discover more from WakacjoManiak.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading