Serwis Wakacje w Polsce stworzony został przez 3 młode osoby, które prowadzą aktywny tryb życia.

Kiedy przeszukiwaliśmy sieć w poszukiwaniu atrakcyjnych miejsc do wypoczynku w Polsce, natrafiliśmy na ogrom stron internetowych, na których nie zawsze znajdowaliśmy to czego oczekiwaliśmy. Część tego zamieszania wprowadzają bezlitosne firmy pozycjonerskie, które za wszelką cenę starają się wywindować strony kiepskiej jakości swoich klientów. Druga część to sami właściciele witryn z informacjami, którzy wprowadzają do sieci niskiej jakości wpisy na temat danych miejsc.

Nie chcąc stać biernie i przyglądać się temu zjawisku postanowiliśmy stworzyć coś, na co według nas czeka większość osób, które szukają interesującego miejsca do wypoczynku. I tak właśnie narodził się pomysł założenia Wakacji w Polsce.

Dlaczego Wakacje w Polsce?

Ponieważ nasz kraj jest tak piękny! Co roku tysiące ludzi wyjeżdża na wypoczynek zagranicę często nawet nie zawracając sobie głowy sprawdzeniem informacji chociażby w internecie na temat wypoczynku w Polsce.

Polska to nie tylko Morze, Góry i Mazury. To również piękne tereny „Łowickie”, Podlasie, Lubelszczyzna czy tereny Wielkopolski.

 

Na łamach naszej strony będziemy systematycznie publikować opisy ciekawych, wartych odwiedzenia miejsc w naszym pięknym kraju.

 

Zapraszamy Was do częstych odwiedzin. Podzielcie się tą stroną z innymi.

 

Masz pytanie? Napisz do nas.

 

Redakcja Wakacje w Polsce


Katalog SEO