Ponad połowa WakacjoManiaków pojechała nad morze

Ankieta WakacjoManiakaZ przeprowadzonej na łamach naszego serwisu ankiety wynika, że ponad połowa naszych czytelników zdecydowała się spędzić wakacje 2011 nad polskim morzem. Przypomnijmy, że ankietowe pytanie brzmiało „W tym roku udam się na wakacje w Polsce„. Drugie miejsce w ankiecie zajęła przeciwna część Polski czyli góry z 21% poparciem. Na trzecim miejscu uplasowały się „inne ciekawe miejsca w Polsce” a ostatnie miejsce zajęły Mazury z niewielką stratą do „innych ciekawych miejsc”. Jesteśmy bardzo ciekawi, gdzie udaliście się w te „inne ciekawe miejsca w Polsce”. Bardzo chętnie udostępnimy wszystkim WakacjoManiakom Wasze opisy wakacyjnych przygód w Polsce.

Bardzo dziękujemy za zabranie głosu w ankiecie. Jest nam miło, że nasza pasja spotyka się z tak sporym zainteresowaniem.

Jak wiemy, w związku z fatalną pogodą, tegorocznych wakacji w Polsce raczej nie zaliczymy do udanych. Dlatego też już teraz zapraszamy do zabrania głosu w nowej ankiecie, która znajduje się na stronie. Pytamy w niej czy „Wakacje 2011 uważasz za… udane czy nieudane”.

Poniżej podajemy dokładne wyniki zakończonej już ankiety.

Ankieta WakacjoManiaka

WakacjoManiak.pl