Pogoda na sierpień. Wróci do nas prawdziwe lato

Prognoza pogody na sierpień w PolsceSzumnie zapowiadany przez synoptyków lipiec jako „rekordowo upalny miesiąc” okazał się wielką klapą.

Pogoda na koniec lipca

Najbliższy poniedziałek ma być deszczowy, a temperatura nie zachwycająca. We wtorek, środę i czwartek będzie niby cieplej, ale w piątek znów ma się ochłodzić. Pogoda między 25 a 29 lipca będzie, zgodnie z zapowiedziami synoptyków, kapryśna i zmienna. Przez cały tydzień ma być deszczowo, jednak nie będą to już opady o takim natężeniu, jak w ostatnich dwóch tygodniach.

Pogoda na początek sierpnia

Koniec lipca będzie jeszcze deszczowy natomiast pierwsze dni sierpnia będą wręcz upalne. Nie chcemy prorokować, żeby potem nie było na nas, jak pójdzie coś nie tak z prognozą jednak wszyscy, którzy zaplanowali urlop w najbliższym czasie, już mogą cieszyć się z nadchodzącej dobrej pogody.
Według prognoz TVN Meteo 31 lipca zacznie się prawdziwie, polskie lato, za którym tęsknimy od ponad 10 miesięcy. Na początku pierwszego tygodnia lipca różnica między przewidywaną temperaturą maksymalną a minimalną będzie dość znacząca, możemy jednak wówczas spokojnie odłożyć parasol do szafy.

Od 3 sierpnia natomiast ma być już naprawdę ciepło i słonecznie. Pogoda może lekko załamać się w sobotę 6 sierpnia, ale nie należy się obawiać niskich temperatur, które mogą wahać się w przedziale 22-25 stopni Celsjusza. Od tego dnia zacznie się robić coraz cieplej. Synoptycy już teraz ostrzegają przed upałami. My jednak cieszymy się razem z sierpniowymi urlopowiczami.

Źródło: TVN Meteo

Comments 2 Responses

Leave a Comment!

Discover more from WakacjoManiak.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading