Jak podarować wycieczkę?

Bukiet perfum, flakon perfum albo pudełko czekoladek to najbardziej klasyczne pomysły prezent, a jak sprawić przyjemność miłośnikowi podróży? Nowy przewodnik albo wygodne buty z pewnością się przydadzą, ale prawdziwą niespodzianką może być weekendowy pobyt w górach albo kurs żeglarski na Mazurach.

prezent

Jak podarować wyjazd za miasto? WyjątkowyPrezent.pl to niezwykły sklep z prezentami. Obok oryginalnych pomysłów na niespodziankę, takich jak lot szybowcem czy kolacja w ciemności, w ofercie sklepu jest wiele atrakcji dla miłośników turystyki.

Babski wypad lub romantyczny weekend

prezent

Znalezienie odpowiedniego prezentu ułatwia podział według lokalizacji, kategorii i partnerów. Do wyboru mamy zarówno relaksujące pakiety w spa dla młodych mam lub przyjaciółek, romantyczne pobyty dla dwojga, obozy konne, żeglarskie i klasyczne pobyty turystyczne. Ciekawostką dla wielbicieli historii będzie pobyt w zabytkowym pałacu lub nocleg w odrestaurowanym pruskim forcie, a aktywnych zachwyci lot balonem nad litewskimi miasteczkami lub rejs po Bałtyku. Zaledwie kilkudniowy, ale bogaty w emocjonujące atrakcje pobyt, może być niespodzianką do zapamiętania na całe życie.

Prezent zawsze trafiony
Aby prezent był rzeczywiście trafiony, zamiast wybierać konkretną ofertę można wybrać jeden z pakietów prezentowych lub podarować kartę podarunkową, dzięki której obdarowana osoba sama wybierze wymarzoną wycieczkę. Na realizację prezentu osoba obdarowana ma aż 12 miesięcy, w tym czasie może wybrać dogodny dla siebie termin. Więcej o pomysłach na wyjątkowe prezent można znaleźć tutaj: http://www.wyjatkowyprezent.pl/

zdjęcie główne: www.felinapolska.pl

Discover more from WakacjoManiak.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading