Piękne pośladki na wakacjach

W sezonie letnim pragniemy, aby nasze ciało wyglądało idealnie, zwłaszcza, gdy zamierzamy odsłonić je na plaży. Przygotowując swoje ciało przed urlopem, szczególną uwagę warto poświęcić pośladkom. Wiele pań narzeka na ich wygląd,  ale ich stan można poprawić szybko dzięki stosowaniu odpowiednich ćwiczeń i pielęgnacji.

Łatwo zaniedbać

pośladki
fot. fitness.sport.pl

Pośladki to miejsce szczególnie podatne na różnego rodzaju defekty urody, wynikające z zaniedbania pielęgnacji. Na ogół pośladki są ukryte pod ubraniem, nic więc dziwnego, że poświęcamy im nieco mniej uwagi niż reszcie ciała. Niestety, brak odpowiedniej pielęgnacji tej części ciała może sprawić, że skóra stanie się, szorstka, zwiotczała i mało jędrna. To właśnie na pośladkach najczęściej pojawiają się rozstępy i pomarańczowa skórka. Siedzący tryb życia i brak aktywności fizycznej sprawiają, że pośladki tracą piękny kształt. Na szczęście, wygląd pośladków można zmienić w niedługim czasie, dlatego przed urlopem warto skorzystać z kilku skutecznych sposobów.

Na piękne pośladki

pośladki
fot. happyactivelifestyle.blogspot.com

W odzyskaniu pięknych pośladków konieczne jest połączenie właściwej pielęgnacji, diety i ćwiczeń. Aby poprawić wygląd skóry na pośladkach, warto stosować regularne peelingi i masaże poprawiające krążenie oraz wcierać preparaty o działaniu ujędrniającym i antycellulitowym. Niestety, aby piękne pośladki były na plaży powodem do dumy, same kosmetyki nie wystarczą. W pozbyciu się cellulitu konieczna jest także dieta z warzywno-owocowa i picie dużej ilości wody. Idealny kształt pośladków można szybko uzyskać za pomocą ćwiczeń. Stosując regularnie odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń ( https://www.youtube.com/watch?v=EjmA4i6utBo ) pierwsze efekty zobaczymy już po 2-3 tygodniach.

Zdjęcie główne: www.dietmap.pl