Nauka fotografii w Trójmieście – aktualna oferta dla amatorów i profesjonalistów

Trudno wyobrazić sobie lepszą lokalizację na naukę fotografowania niż różnorodne i tętniące życiem Trójmiasto. W tym miejscu można trenować swoje umiejętności w każdym rodzaju fotografii. W najbliższym czasie w Trójmieście odbędą się kursy i warsztaty organizowane przez prestiżową Akademię Nikona. Kurs fotografii Gdańsk to coś dla prawdziwych fanów robienia zdjęć.

Akademia Nikona kieruje swoją ofertę zarówno do pasjonatów, stawiających pierwsze kroki z profesjonalnych sprzętem, jak i tych, którzy pragną pogłębić posiadaną już wiedzę i umiejętności. Profesjonaliści mogą skorzystać ze wskazówek znanych fotografów oraz sprawdzić swoje umiejętności na bardziej zaawansowanym sprzęcie. To doskonała okazja do wymienienia doświadczeń, wyjaśnienie wszelkich niejasności (kto lepiej tłumaczy niż profesjonaliści i prawdziwi pasjonaci?) oraz do poznania nowych ludzi. Kto wie, kiedy takie znajomości okażą się niezwykle owocne.

Z kolei warsztaty mistrzowskie to zajęcia wyjątkowe, przeznaczone dla osób, które chcą podejść do tematu fotografii jak prawdziwi czempioni. Niezależnie od preferowanego rodzaju fotografii – ślubnej, dziecięcej, dokumentalnej, przyrodniczej, specjaliści Nikona odsłaniają tajniki każdej z nich. Co najważniejsze, uczestnicy zajęć przekładają przyswajaną wiedzą na doświadczenie podczas warsztatów i fotoekspedycji, np. w stoczni w Gdyni. Kurs fotografii Gdańsk umożliwia wszystkim zainteresowanym zgłębienie tematyki fotografowania. Co ważne, zapisać się mogą wszyscy – także zawodowi fotografowie. Zawsze warto wybrać się na kurs robienia zdjęć i zobaczyć, co piszczy w tej „artystycznej trawie”.

Kurs fotografii Gdańsk – oferta kursów i warsztatów w Trójmieście na luty 2019

15.02 Obsługa i praktyczne wykorzystanie lamp błyskowych
16.02 Kurs obsługi lustrzanki i bezlusterkowców – jak robić dobre technicznie zdjęcia
16.02 Fotografia portretowa
17.02 Kurs podstaw fotografii – jak robić ładne i ciekawe zdjęcia
20-21.02 Warsztaty fotograficzne dla fotografów ślubnych
22.02 Fotografia dziecięca i noworodkowa z duetem Płaczek

Jeśli oferta Cię zainteresowała, koniecznie zajrzyj na stronę https://www.akademianikona.pl/kursy-fotografii/gdansk-gdynia-sopot/ i poznaj szczegóły. Warto zapoznać się z tematem nieco wcześniej – liczba miejsc bywa często ograniczona. I choć kurs fotografii Gdańsk jest organizowany coraz częściej, to lepiej nie zwlekać i trzymać rękę na pulsie.

Discover more from WakacjoManiak.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading