Naucz się podstaw fotografii w 8 godzin

W dzisiejszych zrobienie dobrej jakości zdjęcia nie należy do wyzwań, wystarczy do tego smartfon wyposażony w nowoczesne funkcje, które pomagają uzyskać ładne fotografie. Jeśli jednak od zdjęć oczekujecie czegoś więcej, konieczna jest znajomość teorii i ćwiczeń, najlepiej pod okiem prawdziwego eksperta.

Dziś zdjęcia może robić każdy, jednak rzadko zdarza się, by amator bez znajomości zasad fotografii potrafił robić zdjęcia, które przemawiają do odbiorcy, a do tego odznaczają się wysoką estetyką. Nie bez powodu fotografia zaliczana jest do sztuk, i jak każda sztuka wymaga przygotowania teoretycznego i praktycznego od podstaw oraz szlifowania pod okiem mistrza.

Właśnie dla amatorów fotografii, a więc tych, którzy interesują się fotografią i chcą nauczyć się robić naprawdę dobre i ładne zdjęcia, kierowany jest kurs, organizowany przez Akademię Nikona, z którą współpracują najlepsi polscy fotografowie. Dlaczego warto? Przede wszystkim dlatego, że na tym kursie nie poczujecie nudy, za to otrzymacie solidną dawkę teorii, którą od razu będzie mogli wykorzystać w praktyce. Kursanci dowiedzą się między innymi: czy istnieje zła pogoda do robienia zdjęć, jaka jest rola koloru, jak uchwycić właściwy moment i co zrobić, aby zdjęcie się podobało. To świetna oferta zarówno dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o fotografii, nauczyć się uwieczniać piękno, emocje, niezwykłe zdarzania lub chcą nauczyć się robienia ładnych zdjęć, np. na swojego bloga.

Jednym słowem, dla tych, którzy nie chcą, aby ich zdjęcia były dziełem przypadku, kurs fotografii w Warszawie i czterech największych miastach Polski nie będzie straconym czasem.

Ofertę kursu, opinie i informacje praktyczne znajdziecie tutaj: https://www.akademianikona.pl/kursy/6/kurs-podstaw-fotografii-jak-robic-ladne-i-ciekawe-zdjecia/