Najchętniej kupowane auta używane na wakacje

Jak co roku, w sezonie przedwakacyjnym wielu z nas zdecyduje się na zakup używanego rodzinnego auta do wyjazdu na urlop. Które modele cieszą się największym zainteresowaniem wśród miłośników podróżowania?

Bezpieczny, komfortowy, z dużym bagażnikiemSkoda w Pile
Według danych firm zajmujących się sprzedażą aut używanych, klienci szukający rodzinnego auta na wakacje najchętniej kupują modele z kategorii kombi, SUV lub MPV. Zwykle wybieramy samochody klimatyzowane, zapewniające wygodne podróżowanie dla 4-5 osób i co szczególnie istotne – z dużym bagażnikiem. Statystyczny klient za taki samochód jest w stanie zapłacić 20-50 tys. zł, a w przypadku kategorii SUV 40 tys. zł. Klienci zdają sobie sprawę z tego, że przy długich wakacyjnych wyjazdach szczególnie istotne są systemy wspierające bezpieczeństwo oraz wielkość, pojemność i ekonomiczność silnika. Chętnie wybierane są także auta wyposażone w elementy poprawiające komfort podczas długiej jazdy: nawigację, chłodzone schowki, bagażnik dachowy. Istotnym czynnikiem przy wyborze modelu na wakacje są także wygodne fotele.

Z gwarancją jakościSkoda w Pile
Jakie modele cieszą się największą popularnością w sezonie przedwakacyjnym? W ostatnich latach najchętniej kupowane były: Volkswagen Passat, Ford Mondeo z 2011 roku, Opel Astra IV, Opel Vectra i Skoda Octavia z 2013 roku. Dobrym pomysłem może być skorzystanie ze specjalnego programu dla kupujących lub zamieniających auta używane różnych marek, jak np. Das WeltAuto dostępnego w salonach w całej Polsce (np. salony Skoda w Pile, Rzeszowie, Bydgoszczy), który daje pewność, że stan techniczny samochodu pozwala na długą i bezpieczną podróż.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)