Mazury w wersji deluxe

Mazury to jeden z najbardziej popularnych wakacyjnych adresów. Ciche jeziora, lasy i falujące, zielone pagórki tworzą wyjątkowy „swojski” klimat, dając doskonałą okazję do relaksu i odcięcia się od świata. A gdyby dodać do tego odrobinę luksusu? Sielskie Mazury warto poznać od innej strony, bo właśnie tam powstają niebanalne miejsca na wypoczynek.

Spa zamiast biwaku

Mazury
fot. luxtester.pl

Choć kochamy Mazury, bardzo często, oprócz pięknych widoków, wodnych szaleństw i leniuchowania na łonie natury, kojarzymy je z biwakiem i namolnym insektami. Można oczywiście uznać, że taka jest cena obcowania z piękną i nieujarzmioną przyrodą, jest jednak inne wyjście. Jeśli zamiast survivalu marzy nam się odpoczynek w miejscu komfortowym, a jednocześnie bliskim natury, dla pełnej regeneracji ciała i ducha lepiej zajrzeć do spa.

Nowocześnie i tradycyjnie

Mazury
fot. national-geographic.pl

Komu wydaje się, że pobyt w spa nie może mieć nic wspólnego z sielankowym klimatem Mazur, jest w błędzie. Połączenie dobrodziejstw natury, mazurskiej tradycji i wysokiej klasy usług spa oferuje Głęboczek Vine Resort & SPA, zlokalizowany na Pojezierzu Brodnickim. Trzeba przyznać, że już na pierwszy rzut oka jest to miejsce wyjątkowe. Tradycyjne mazurskie chaty z nowoczesnymi pokojami wzorowane na historycznej architekturze regionu, zbudowano z elementów naturalnych i ulokowano między malowniczymi wzgórzami. Wystrój miejsca pozwala wczuć w mazurski folklor, jednak prawdziwe ukojenie czeka na gości w spa, łączącym tradycyjną wiedzę o dobroczynnych właściwościach winorośli z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii. Połączenie nowoczesności i naturalności widać w resorcie na każdym kroku i właśnie to może być najlepszym sposobem na ponowne „odkrycie” Mazur. Więcej o ofercie hotelu i spa tutaj: http://www.gleboczek.pl/#!/vine-spa/winnica-spa/

zdjęcie główne: www.gleboczek.pl

Discover more from WakacjoManiak.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading