Marka Philipiak i eksperci o zasadach zdrowego gotowania

Chcesz gotować zdrowo? Znany producent wysokiej jakości garnków wraz ze sztabem specjalistów uczy co robić, aby jedzenie było nie tylko pyszne, ale także pełnowartościowe.

Naprawdę smaczne i zdrowe gotowanie to przede wszystkim kwestia doboru odpowiednich produktów spożywczych oraz wykorzystania naczyń, w których będą przyrządzane. Marka Philipiak i współpracujący z nią eksperci – lekarze, dietetycy, sportowcy i kucharze od lat uczą jak gotować, aby w pełni wykorzystywać wartości odżywcze poszczególnych składników.

Zasady zdrowego gotowania

Ogólna wiedza o najważniejszych zasadach zdrowego odżywiania jest dobrze znana wszystkim osobom, którym zależy na przestrzeganiu zdrowego stylu życia. Gotowanie na parze, brak lub mała ilość tłuszczu i soli, powolne jedzenie, ograniczenie czerwonego mięsa – stosując te zasady żywienia z pewnością, po niedługim czasie można dostrzec różnicę w swoim samopoczuciu i wyglądzie. Eksperci w dziedzinie diety przekonują jednak, że to nie wszystko. Ważne jest nie tylko, co i jak, ale także w czym gotujemy.

Garnki do zdrowego gotowania powinny spełniać kilka niezbędnych wymogów. Po pierwsze, powinny umożliwiać przyrządzanie różnorodnych posiłków – gotowania na parze, duszenia, smażenia bez tłuszczu. Powinny być także wykonane z materiału przyjaznego alergikom i osobom o wrażliwym układzie pokarmowym, których z roku na rok przybywa w naszym społeczeństwie oraz nie mogą wchodzić w reakcję z pożywieniem. Te wymagania doskonale spełnia wysokiej jakości stal szlachetna, wykorzystywana do produkcji garnków Philipiak. Najważniejszym priorytetem tej marki jest zdrowy styl życia, a przede wszystkim zdrowe odżywianie, dlatego tworzone przez nią garnki są przede wszystkim bezpieczne dla organizmu i właściwe do gotowania, zgodnego z zaleceniami dietetyków.

Zdrowe odżywianie według marki Philipiak

Warto także dodać, że Philipiak prowadzi szeroką działalność, związaną z promocją zdrowia i zdrowego odżywiania. Są to m.in. dostępne mediach poradniki, filmiki, a także spotkania. Ciekawym wydarzeniem są odbywające się w Łazienkach Królewskich w Warszawie Obiady Czwartkowe, łączące promocję zdrowego odżywiania z działalnością charytatywną.  Prowadzone są z udziałem znanych prezenterów, artystów, kucharzy, modelek.
Więcej o Obiadach Czwartkowych organizowanych przez markę Philipiak można przeczytać tutaj: https://www.nowiny.pl/lifestyle/135574-marka-philipiak-i-jej-obiady-czwartkowe.html

Discover more from WakacjoManiak.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading