Kolejny Open`er już w lipcu

Jedno wydarzenie w Polsce co roku przyciąga dziesiątki tysięcy fanów muzyki z całej Europy. Open`er Festival w Gdyni to zjawisko, a jego kolejne edycje to jedyna w swoim rodzaju okazja do spotkania legendarnych gwiazd światowej muzyki, ale także poznania mniej popularnych artystów z najwyższej półki.

Open`er Festival

Tylko najlepsi
Pearl Jam, Snoop Dog, Lauryn Hill, Faith No More, Coldplay, czy The White Stripes to doskonale znani fanom muzyki twórcy i tylko niektóre z gwiazd, które uczestnicy Open`era mieli okazje posłuchać i zobaczyć od 2002 roku. Każdego roku nowy, długo oczekiwany program festiwalu budzi ogromne emocje i trzeba przyznać, że do tej pory organizatorzy nie zawiedli ani razu.

Open`er Festival

Nie tylko muzyka
Fenomen Open`era to jednak nie tylko wykonawcy światowego formatu, choć pewnie to oni przyciągają do Gdyni fanów z całej Polski i zagranicy, ale także wydarzenia artystyczne łączące różne dziedziny sztuki. Już od pierwszej edycji w ramach festiwalu we współpracy z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie powstawały niezwykłe nowoczesne działania artystyczne, a od 2012 roku pojawiły się także cieszące się ogromnym powodzeniem przedsięwzięcia teatralne Krzysztofa Warlikowskiego.

Czym Open`er zaskoczy w tym roku? The Prodigy, Faithless, Kasabian to wykonawcy, których nie trzeba przedstawiać, a jest to jedynie początek długiej listy znakomitych twórców, którzy wystąpią w czasie muzycznego święta w Gdyni już 1-4 lipca. Mały przedsmak tego co na Open`er Festval działo się wcześniej można znaleźć tutaj: http://www.t-mobile-music.pl/tagi,opener-festival,g.html

źródło obrazka: www.t-mobile-music.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)