Jak robić ładne zdjęcia na wakacjach?

Zdjęcia z wakacji to najlepszy sposób na zatrzymanie cudownych chwil w czasie urlopu. Warto postarać się, by nasza wakacyjna fotografia była czymś więcej niż jednym z setek podobnych do siebie ujęć. Dobrze zrobione zdjęcie może być uwiecznionym wspomnieniem, a przy tym prawdziwą dekoracją.

Nie tylko pamiątka

zdjęcia
fot. kobieta.pl

Niezależnie czy wybieramy się na biwak na Mazury, czy do zagranicznego nadmorskiego zagranicznego kurortu, dobry sprzęt do robienia zdjęć jest jednym z najważniejszych elementów naszego bagażu. Zdjęcia z wakacji zdobią nasze tapety w komputerze, są okazją do pochwalenia się wśród znajomych i zdobią nasze mieszkania. Nie trzeba jednak nikogo przekonywać, że tylko dobrze zrobione zdjęcie jest w stanie przyciągnąć nasz wzrok na dłużej. Aby zdjęcia z urlopu nie tylko przypominały miłe chwile, ale także cieszyły oczy, warto poznać podstawowe zasady fotografowania.

Nauka od podstaw

zdjęcie
fot. polki.pl

Nauka podstaw fotografii nie jest trudna, a jej efekty mogą zadziwić nawet najmniej wprawionych amatorów aparatu. Znajomość prostych zasad perspektywy, kompozycji, gry światła i cienia w fotografii może sprawić, że nasze zdjęcia będą naprawdę się podobać. Robienia dobrych zdjęć możemy nauczyć się na jednym z kursów fotografii. W Akademii Nikona poznamy nie tylko teoretyczną wiedzę o robieniu zdjęć, ale także przećwiczymy ją wraz z profesjonalnym instruktorem. Bez względu na to, czy robimy zdjęciem lustrzanką czy zwykłym telefonem, na kursie dowiemy się wszystkiego o wakacyjnych zdjęciach.
Kursy profesjonalnej fotografii dla każdego można znaleźć tutaj: https://www.akademianikona.pl/terminarz/lokalizacja/warszawa

Zdjęcie główne: www.artfund.pl

Discover more from WakacjoManiak.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading