Hiszpania – 4 miejsca idealne dla rodzin

W ostatnich latach Hiszpania nie spada z czołówki rankingów ulubionych, wakacyjnych destynacji Polaków. Jeśli w tym roku chcielibyście wybrać się tam z całą rodzinę, jest jeszcze spora szansa na znalezienie dobrej oferty. Które zakątki Hiszpanii są szczególnie polecane dla rodzin?

Barcelona
Jedno z najbardziej znanych miast Hiszpanii kryje w sobie wiele atrakcji, które warto pokazać zarówno maluchom i starszym dzieciom. Należy do nich choćby fantastyczna architektura Antonio Gaudiego, która pobudza wyobraźnię dużych i małych odbiorców sztuki. Wiele radości dla całej rodziny dostarczy wizyta w akwarium i parku rozrywki. Dla małych kibiców niezapomnianym przeżyciem będzie obejrzenie słynnego stadionu FC Barcelony.

Costa del Sol
„Wybrzeże słońca” to prawdziwy raj dla turystów, można tu znaleźć znane, pełne atrakcji ośrodki, takie jak Malaga, jak mniejsze miejscowości, mniej popularne za to tańsze, mniej tłoczne, a przez to bardziej przyjazne rodzinom.

Majorka
Spełnieniem marzeń wielu dzieci będą wakacje spędzone na wyspie. Hiszpania słynie z wielu bajkowych wysp, takich jak Majorka z krystaliczną wodą i czystymi plażami, w których bezpiecznie będą mogły bawić się najmłodsze pociechy.

Costa Brava
Piękne plaże i doskonale zorganizowana baza noclegowa to atuty, które sprawią, że ta część Hiszpanii to idealne miejsce na komfortowy wypoczynek dla rodzin. To także doskonała baza wypadowa na wycieczkę do Barcelony.

Discover more from WakacjoManiak.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading