Bezpiecznie w podróży

Ubezpieczenie turystyczne może nas zabezpieczyć zarówno przed skutkami problemów zdrowotnych, jak i niespodziewanych wypadków. Gdziekolwiek się wybieramy, sami czy w towarzystwie, warto o nim pomyśleć. Szeroka oferta ubezpieczeń dla turystów pozwala wybrać najlepiej dopasowany pakiet.

Bezpieczna podróż

ubezpieczenie
fot. flycheaper.pl

Niezależnie od tego, czy wybieramy się na rodzinny urlop, czy odbywamy ważną podróż w interesach, w podróży chcemy się czuć bezpiecznie. Niestety, najlepsze auto, profesjonalny sprzęt, czy drobiazgowo uzupełniona apteczka nie jest w stanie zabezpieczyć nas przed przed każdą chorobą, nieszczęśliwym wypadkiem losowym czy kradzieżą. Nie musimy bać się podróżowania, ale przed wyjazdem warto zrobić wszystko, abyśmy byli zabezpieczeni niezależnie od okoliczności.

Ubezpieczenie dla każdego

ubezpieczenie
fot. naszlubin.pl

Na rynku ubezpieczeń można dziś znaleźć szeroką ofertę ubezpieczeń dla turystów. W Axa do wyboru mamy ubezpieczenie indywidualnych podróży zagranicznych, ubezpieczenie Business Travel, ubezpieczenie dla podróżujących po Polsce oraz ubezpieczenie wiz na Białoruś. W ramach pakietów przewidziana jest opieka medyczna, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, utraty bagażu, odpowiedzialności cywilnej. Oferta Multitravel to jedna polisa obejmująca wiele ryzyk, w tym opóźnienie lotu, ubezpieczenie sprzętu sportowego, kosztów rezygnacji z wyjazdu, ubezpieczenie pieniędzy wypłaconych z bankomatu i mienia pozostawionego w domu.
Więcej o ofercie ubezpieczeń turystycznych w Axa tutaj: http://axa.pl/oferta-indywidualna/ubezpieczenia/ubezpieczenia-podrozne/

Zdjęcie główne: www.blog.tueuropa.pl

Discover more from WakacjoManiak.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading