Andrzejki 2017, gdzie je spędzić?

Impreza andrzejkowa to jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez roku. Tańce do białego rana, wyśmienite jedzenie a przede wszystkim magia nocy pełnej wróżb i tradycyjnych przepowiedni na najbliższą oraz tę bardziej odległą przyszłość sprawiają, że czekamy Andrzejki pełni pozytywnych emocji. Wieńczące listopad imprezy andrzejkowe to już zapowiedź zbliżającego się okresu świątecznego, który sprawia, że nieco zwalniamy tempo, zaczynamy myśleć o prezentach i spotkaniach z najbliższymi. Tymczasem jednak przed andrzejkowym balem pochłaniają nas przygotowanie kreacji, dodatków, wybór miejsca na imprezę. Andrzejki 2017 w Hotelu 500 koło Poznania to wybór, którego nie będziecie żałować. Do nas przyjechać można wraz z dziećmi i nie martwić się, że nie ma komu powierzyć opieki nad nimi. Certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie potwierdza, że umiejętnie organizujemy czas także naszym najmłodszym gościom, dbając o ich bezpieczeństwo.

Wyjątkowa impreza andrzejkowa!

Andrzejki z dziećmi mogą być wyjątkowe i dla nich, i dla rodziców. Specyficzna organizacja pracy Hotelu Przyjaznego Rodzinie to gwarancja, że rodzicom uda się spędzić Andrzejki we dwoje! Tegoroczny andrzejkowy weekend planujemy niezwykle starannie. Muzyka na żywo, zabawa prowadzona przez doświadczonego Dj’a, menu sycące i lekkostrawne, wprost stworzone, by dodać energii do tańca oraz konkurs z niespodzianką do wygrania – oto nasze plany na weekend 25-26 listopada. Fakt, że impreza odbywa się w hotelu jest dla naszych gości wyjątkowym udogodnieniem: można przecież zarezerwować pokój i po gorączce sobotniej nocy porządnie się wyspać. Andrzejki w Hotelu 500 koło Poznania to szampańska zabawa, którą pamięta się przez długie miesiące – aż do następnej tanecznej okazji, a takich w naszym hotelu nie brakuje.

Spędź Andrzejki we dwoje

Andrzejki we dwoje to marzenie wielu par. Zapraszamy do nas zarówno pary, które wciąż jeszcze mogą cieszyć się sobą bez ograniczeń jak i pary z dziećmi – im także uda się spędzić romantyczną noc pełną muzyki i tańca. Imprezy andrzejkowe w Hotelu 500 to możliwość skorzystania z całego kompleksu hotelowego oraz ogrodu. Liczne atrakcje w najbliższej okolicy zachęcają do spędzenia całego weekendu właśnie u nas. Jeśli przedobrzycie z tańcami, trunkami oraz smakowitym jedzeniem, będzie gdzie udać się na spacer – dzieci na pewno chętnie skorzystają z placu zabaw.

Tymczasem jednak pomyślcie, że przed wami Andrzejki, podczas których zimne zakąski i gorące dania główne a także słodkości na pewno zmotywują ciało do tańca w rytm muzyki granej przez wytrawnego Dj’a. O godzinie 20.00 wyruszymy w szaloną muzyczną podróż do źródeł dobrej zabawy. Noc andrzejkowa, ostatnia huczna noc zabaw przed rozpoczynającym się adwentem, powinna pozostać w radosnych wspomnieniach aż do pierwszych dni karnawału, o którego organizacji myślimy już dzisiaj. Jeszcze niedawno bawiły was wróżby andrzejkowe, bo szukaliście swojej drugiej połowy? Dziś, kiedy wasze marzenia się spełniły, zaproście tę ukochaną drugą połowę na bal andrzejkowy do Hotelu 500.

Andrzejki w Hotelu 500 koło Poznania

Promocyjna cena noclegu oraz fenomenalny plan imprezy skłaniają do zastanowienia się nad naszą ofertą – nie zastanawiajcie się jednak zbyt długo. Jak spędzić Andrzejki we dwoje, to tylko w miejscu, w którym imprezy na sto par organizowane są w pełni profesjonalnie i z wyczuciem potrzeb gości. Hotel 500 koło Poznania słynie z organizacji eventów, konferencji oraz targów. Doskonale wiemy jak zapewnić komfort i doskonałą zabawę wielu ludziom na raz. Jak rozplanować sale, stoły, menu i czas, żeby nasi goście zapomnieli o codziennych sprawach i dali się porwać magii chwili. A Andrzejki w Hotelu 500 to na pewno będzie czas magiczny: od wystroju sali, przez muzykę, Dj’a i wodzireja, po planowane atrakcje z prezentem w roli głównej – wszystko będzie miało w sobie tajemnicę wigilii imienin Andrzeja (29 listopada). Nocy, na którą czekamy przez cały rok, żeby bawić się jak nigdy indziej. Nocy, podczas której zabawa pozwala nam zapomnieć, że jesień i zima długo jeszcze nie odpuszczą…

Discover more from WakacjoManiak.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading