Od 31 marca do 2 kwietnia zobacz więcej za pół ceny

To już druga edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W weekend na przełomie marca i kwietnia turyści będą mieli szansę skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty w obiektach turystycznych w całej Polsce.

Za pół ceny w całej Polsce
Jeśli chcielibyście zobaczyć zamek w Malborku, kopalnię soli w Wieliczce albo jednen z przepięknych parków krajobrazowych, ale do tej pory z tym zwlekaliście, zarezerwujcie czas w weekend 31 marca – 2 kwietnia. Dla amatorów zwiedzania przełom marca i kwietnia tego roku to doskonała okazja do nadrobienia wszystkich zaległości. W tym czasie na terenie całego kraju będą obowiązywały obniżone o połowę ceny, a do tego w wielu miejscach będą przygotowane dodatkowe atrakcje dla turystów. Głównym celem akcji jest zachęcanie Polaków do do korzystania z atrakcji i usług turystycznych również poza głównym sezonem wakacyjnym.

Ważne informacje
Oferty partnerów akcji nie są limitowane, a zniżka w wysokości co najmniej 50 proc. jest gwarantowana. Aby dowiedzieć się więcej na temat zasad korzystania ze zniżek, warto każdorazowo  sprawdzić strony www partnerów. W wielu obiektach, np. muzeach, weekend rozpoczyna się w piątek po południu, z kolei w niektórych hotelach z usług objętych niższą ceną można skorzystać w innym terminie, o ile zostały one wykupione w czasie trwania akcji.

Wszystkie obiekty i atrakcje objęte akcją można znaleźć na mapie lub w wyszukiwarce, które są dostępne na stronie internetowej polskazobaczwiecej.pl.

Źródło: www.polskazobaczwiecej.pl

Discover more from WakacjoManiak.pl

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading