Pogoda na Wszystkich Świętych. Będzie ciepło

Prognoza pogody w PolscePogoda na początek listopada zapowiada się przyjemna, zwłaszcza pogoda na Wszystkich Świętych, gdzie w niektórych częściach naszego kraju zobaczymy na termometrach do 16 stopni Celsjusza. Średnia temperatura w tych dniach wyniesie od 10 do 11 kresek. W tym czasie wypada Wszystkich Świętych i Zaduszki. Także odwiedzając groby, możemy spodziewać się przyjemnej pogody.

Od 4 listopada ochłodzenie

W piątek 4 listopada temperatura obniży się, na termometrach zobaczymy maksymalnie od 9 do 13 stopni Celsjusza. Niestety to nie koniec spadków temperatury. Z każdym dniem będzie stopniowo spadać aż do poniedziałku 7 listopada, kiedy to na termometrach zobaczymy od 5 do 9 kresek.

Ładna pogoda – wzrost wypadków na drogach

W tym okresie wielu z nas wyruszy w podróż w celu odwiedzenia grobów najbliższych. Niestety ładna pogoda prowokuje nieświadomych kierowców do wciskania pedałów gazu trochę mocniej. Znając nasze możliwości nie zapominajmy, że w tych dniach na drogach prócz nas znajdą się „niedzielni kierowcy”. Zdejmijmy nogę z gazu i dojedźmy bezpiecznie!

 

WakacjoManiak

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.9/10 (7 votes cast)
Pogoda na Wszystkich Świętych. Będzie ciepło, 4.9 out of 10 based on 7 ratings

2 komentarze

  1. Tosia 24 października 2011
    • Wakacyjny 24 października 2011