Ford C-MAX – wybór podróżnika

Jak podają statystyki, połowa Polaków na wakacyjne wojaże wybiera się własnym samochodem. Wycieczka za miasto na własnych czterech kółkach jest z całą pewnością wygodniejsza niż dojazd autobusem, ale jeśli kochamy podróże w bardziej odległe rejony, lepiej postawić na sprzęt, który nie tylko dowiezie nas do celu, ale także sprawi, że podróż będzie czystą przyjemnością.

Wygodnie do celu

Ford C-MAX

fot. moto.egospodarka.pl

Komfort, poczucie niezależności, wpływ na przebieg podróży i możliwość zapakowania większego bagażu to z całą pewnością największe zalety podróżowania samochodem, zwłaszcza gdy w jeździe towarzyszą nam mali pasażerowie. Przy kupnie auta, które będzie służyć nam na wczasach, warto zwrócić uwagę na kilka ułatwiających życie kwestii. O tym, że samochód na wyprawę musi być całkowicie sprawny nie trzeba przypominać. Dodatkową uwagę warto poświęcić jego ładowności, zastosowanym technologiom wspierania bezpiecznej jazdy i poprawiającym wygodę w trakcie wielogodzinnej jazdy. Dobrym przykładem jest doceniany przez wakacjomaniaków Ford C-MAX.

Przestrzeń i bezpieczeństwo

Ford C-MAX

fot. se.pl

Nowy Ford C-MAX i 7-osobowy GRAND C-MAX to auta, w których można zapomnieć czym jest problem braku przestrzeni. Ze względu na dużą ładowność walizek, toreb, sprzętu biwakowego i wózków dziecięcych nie trzeba upychać w każdym możliwym miejscu. C-MAX pomyślany jest jako samochód rodzinny, choć dzięki unowocześnionym silnikom sprawdzi się też w czasie bardziej dynamicznej jazdy. Bezpieczną jazdę w długiej trasie wspierają nowoczesne systemy ESC, BLIS i HSA. Więcej o technologiach zastosowanych w nowych Fordach C-MAX: http://www.ford.pl/Samochody_osobowe/Nowy_C-MAX

zdjęcie główne: www.fordinsidenews.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Ford C-MAX – wybór podróżnika, 10.0 out of 10 based on 1 rating